Проекти ЛОПЦ "Альтернатива" 

1. «Моніторинг та аналіз наслідків прийняття Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

2. «Застосування заборонених міжнародним гуманітарним правом методів та засобів ведення війни щодо цивільних об’єктів охорони здоров’я»

3. «Участь громадськості в процесі документування порушень прав людини на Донбасі, формування структури документаторів»

4. Організація міжнародної спостережної моніторингової місії «Документування порушень прав людини на Сході України»

5. «Моніторинг, документування порушень та захист прав цивільного населення, постраждалого від війни на Сході України»

6. «Дослідження впливу збройного конфлікту на реалізацію соціальних прав громадян похилого віку»

7. «Моніторинг застосування у збройному конфлікті на Сході України засобів і методів, заборонених міжнародними договорами щодо об'єктів інфраструктури і комунікацій, необхідних для виживання цивільного населення»

Проекти, в яких ЛОПЦ "Альтернатива" виступала партнером

1. «Документування порушень прав людини, пов`язаних із незаконним позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на Сході України», реалізований Коаліцією громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі»

2. «Спроможність української судової системи задовольняти потребу в правосудді в умовах збройного конфлікту на Сході України», напрямок: моніторинг судових засідань та матеріально-технічного стану судів в Донецькій та Луганській областях

3. «Нова енергія – нові можливості для сталого розвитку Донбасу». Економічні та промислові можливості шахтарських міст Донбасу через енергоефективність і розвиток відновлюваних джерел енергії

1.jpg