Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

Головна / Новини

25 Jul 2017

Нещодавно у Старобільську члени ЛОПЦ "Альтернатива" Валерій Новиков та Денис Денисенко презентували звіт "Заборонена мішень: медичні заклади під обстрілами".

На зустрічі ​​​​​​​​​розгорілася жвава дискусія довкола питання доречності несення відповідальності за порушення українськими військовими міжнародного гуманітарного права. До участі в заході долучилися люди, які постійно пропускають через себе наслідки військових дій.

    «Зрозуміло, щ...

25 Jul 2017

Днями представники Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» провели зустріч із жителями Новопскова, що на півночі Луганської області. Активісти повідомили про те, що кількість злочинів, які вчиняються на окупованій території, зростає з кожним днем.

 За словами правозахисників, якщо ще в 2014-15 роках у мирних жителів могли відібрати майно, використовуючи лише силу, то сьогодні вже фіксуються факти позбавлення права власно...

8 Jul 2017

З 3 по 7 липня 2017 року правозахисники ЛОПЦ "Альтернатива" Валерій Новиков та Денис Денисенко взяли участь у тренінгу для тренерів «Моніторинг прав людини та захист і безпека", організований Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) в Харкові.

"БДІПЛ приділяє велику увагу ролі правозахисників в Україні", - висловився Marc van Gool, радник з прав людини БДІПЛ. "Шляхом проведення спеціального навчання, розробленого БДІПЛ, ми...

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now