Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗВІТ «ТІ, ЩО ПЕРЕЖИЛИ ПЕКЛО» ПРЕЗЕНТУВАЛИ В США

March 4, 2016

Презентації звіту «Ті, що пережили пекло» відбулися в США в рамках 10-тиденної навчальної поїздки голови Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива" Валерія Новикова за програмою «Відкритий світ», що стартувала 23 лютого.

 

«Паралельно з вивченням законодавства, особливостей місцевого самоврядування і політичної системи США, виконується здавалося б маленька місія, але яка може принести великі результати… Ті, хто впливає на прийняття бюджету США, працює у сфері дипломатичних відносин, та й просто може донести нашу обґрунтовану в звіті позицію американському суспільству, отримають порцію інформації та англомовну версію звіту!», – написав Валерій Новиков на своїй сторінці у Facebook.

 

За словами правозахисника, на одну з таких презентацій прийшло понад 60 людей.

 

«Перед початком наших презентацій зазвучав гімн України. Всі американці підвелися, а багато з них поклали руку на серце. Було багато запитань, відчувалася підтримка і розуміння», – зауважив Валерій Новиков.

 

Англомовні звіти вже отримали посол України в США Валерій Чалий, майбутній замісник посла США в Україні – Джордж Кент, посол США в Україні Вільям Тейлор, губернатор штату Вайомінг Метт Діт та багато інших.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now