Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВООХОРОНЦІ ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОАЛІЦІЇ

August 16, 2016

Нещодавно у Сєвєродонецьку відбулася презентації роботи Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі». У заході взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко, члени Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», представники громадської організації «Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива»,  Національної академії прокуратури України, а також працівники облдержадміністрації, представники Головного управління Національної поліції в Луганській області та обласної прокуратури.

 

 

Під час дискусії виникли питання про співпрацю Коаліції з правоохоронними органами. Так, поліція готова сформувати окрему групу для спілкування з особами, що їх попередньо опитували правозахисники. З правоохоронцями у складі таких груп буде проведено інструктаж для більш плідної взаємодії та попередження випадків, коли жертва не може порозумітися і з поліцейським при першій зустріч.

 

Своєю чергою правозахисники запропонували поліціянтам інформувати постраждалих від порушень прав людини на Донбасі, свідків те жертв залучення дітей у конфлікт або ґендерно-обумовленого насильства про діяльність Коаліції зі збору фактів таких порушень.

 

«Поінформованість про нас може дати можливість зібрати нові факти та в деяких випадках надати юридичну або психологічну допомогу організаціями, з якими в нас є налагоджені зв'язки», - зауважили правозахисники.

 

На їхню думку, взаємодія громадського сектору з правоохоронними органами в питанні документування злочинів в ході російської військової агресії на території України може дати той результат, якого самі по собі ні громадські організації, ні правоохоронці не зможуть домогтися.

 

«Правоохоронні органи зацікавлені у отриманні будь-якої інформації щодо злочинів, які скоєні бойовиками. І допомога громадськості тут буде більш ніж доречною», - підсумував Юрій Клименко.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now