Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

МІСЦЕВИХ АКТИВІСТІВ ДОНБАСУ ЗАЛУЧАЮТЬ ДО ДОКУМЕНТУВАННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

August 31, 2016

У рамках роботи Коаліції правозахисних організацій «Справедливість заради миру на Донбасі» правозахисники Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» провели зустріч в Станиці Луганській з місцевими громадськими активістами з метою залучення  їх до процесу документування порушень прав людини на Донбасі.

 

На зустрічі з головою громадської організації «Станично-луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» Філіповим Миколою правозахисники обговорили питання залучення місцевих громадських активістів до запланованих заходів Коаліції та процесу проведення документування порушень прав людини під час збройного конфлікту.

 

"В умовах фактично щоденних обстрілів Станиці Луганської важливість залучення місцевих активістів до процесу документування є нагальною потребою. Це дозволить оперативно отримувати важливу для правозахисників інформацію безпосередньо з місця подій. Налагодження зв’язків з громадськістю прифронтових населених пунктів суттєво сприяє вирішенню поставлених перед Коаліцією завдань з документування порушень прав людини та подолання безкарності", - вважають правозахисники Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива».

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now