Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

У НОВОПСКОВI ВІДБУВСЯ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ТЕМІ ДОКУМЕНТУВАННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ У ЗБРОЙНОМУ КОНФЛІКТІ

September 21, 2016

Члени Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», представники ГО «Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива», проінформували новопсковчан про діяльність правозахисних організацій, які займаються документуванням порушень прав людини, а також обговорили плани роботи на 2016 рік і очікувані від цієї діяльності результати. Особливу увагу на заході у Центральній районній бібліотеці у Новопскові присвятили тим представникам громадськості, які мають намір активно долучитися до такої діяльності у Новопсковському районi та готові проходити тематичні тренінги.

 

Органiзацiя «Моя Новопсковщина» не тільки брала участь у підготовці цього заходу, але й висловила бажання спрямувати членів своєї організації на навчання за цією тематикою. Громада Новопсковського району зауважила, що на території району є випадки порушень прав людини, які, на жаль, не виходять в інформаційну площину національного рівня та не знаходять відповідного реагування з боку національних державних інституцій.

 

У заході взяв участь керівник місцевого відділу поліції, який окрім підтримки такої ініціативи висловив пропозиції щодо покращення зв’язків громадськості із правоохоронцями та позитивного впливу на пошук осіб, які скоїли злочини. Зокрема, пролунала ідея розміщувати на сайті Коаліції дані про осіб, які перебувають у розшуку. Правозахисники сприйняли її позитивно.

 

Жваве й тривале обговорення питань попередження безкарності, можливої амністії та шляхів залучення широкого кола громадян до документування злочинів підтверджує актуальність зазначених питань. І не тільки в колах фахівців у сфері права, але й серед звичайних мешканців, які готові діяти, аби мир на нашій землі був справедливим, а всі, хто скоював злочини, були покарані.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now