Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ДО ДОКУМЕНТУВАННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ГРОМАДУ СТАРОБІЛЬСЬКА

September 23, 2016

Днями у Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці міста Старобільська пройшли обговорення, результатом яких буде залучення більшої кількості громадян до процесу документування. При цьому йдеться не тільки про факти порушень прав людини, але і про докази присутності російської агресії, які буде використано у майбутніх кримінальних справах.

 

«Фіксування порушень прав людини на Донбасі, які пов'язані з військовим конфліктом - це теж саме, що й документування фактів вже скоєних злочинів, уникнути відповідальності за більшість з яких не вдасться нікому. Саме ці задокументовані факти мають лягти в основу майбутніх вироків Міжнародного Кримінального Суду», - зауважив під час заходу Валерій Новиков, представник ГО «Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива», що входить до Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі».

 

Правозахисники наголосили, що за воєнні злочини та злочини проти людяності не передбачена амністія. Крім цього, такі злочини не мають терміну давності.

 

Вважати, що тебе не бачать за лінією розмежування, сподіватися на амністію та безкарність, скиглити в майбутньому про політичні переслідування звичайно можна, але ці хибні думки не вплинуть на хід історії. Кожен винний буде покараний!» - підсумував Валерій Новиков.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now