Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРЕДСТАВНИКИ КОАЛІЦІЇ ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ ЛУГАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

October 12, 2016

У вівторок, 11 жовтня, представники Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» зустрілися зі студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Це – перший захід такого формату для правозахисників Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива», що входить до складу Коаліції.

 

Денис Денисенко, заступник голови Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива», розповів студентам про об’єднання зусиль громадського сектору, правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування у процесі відновлення справедливого миру в Україні.

 

«Суспільству необхідно взаємодіяти та співпрацювати заради розвитку та становлення демократичного та правового суспільства», – наголосив правозахисник.

 

За словами голови Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Валерія Новикова, захід подібного формату – зустріч зі студентами Луганського національного університету – відбувся вперше. Раніше громадська організація акцентувала увагу на побудові співпраці в основному з правоохоронними органами Луганщини. «Права людини – це та грань, яка дає можливість молоді зрозуміти значення демократії», – підкреслив активіст.

 

Наприкінці зустрічі представники Коаліції закликали студентів до співпраці. Це, на думку правозахисників, сприяє більш ефективному захисту прав людини та відшкодуванню завданої шкоди постраждалим внаслідок конфлікту на Донбасі.

 

Зустріч із представниками Коаліції організована за підтримки студентської соціальної служби та первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now