Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

КОАЛІЦІЯ ПРАЦЮЄ ЗІ СТУДЕНТСТВОМ ДОНБАСУ

October 18, 2016

Члени Коаліції, представники ЛОПЦ "Альтернатива", днями провели три зустріч із молоддю на Донбасі. Зокрема, правозахисники поспілкувалися зі студентами СНУ ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк), Донбаського державного технічного університету (м. Лисичанськ) та Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму (м. Рубіжне).

 

Частина присутніх на згаданих заходах мають статус ВПО,і їхні рідні міста наразі звільнені від тимчасової окупації. Однак молодь уважно слухала про порушeння прав людини під час військового конфлікту, більшість з яких сталася на території, непідконтрольній українському уряду.

 

«Молодь, яка проживає на контрольованих частинах Луганської та Донeцької областeй, має знати, що відбувається з правами людини на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей», – зауважив голова ЛОПЦ «Альтернатива» Валерій Новиков.

 

 Двісті студeнтів Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму на зустрічі з правозахисниками Валерієм Новиковим та Денисом Денисенком слухали про важливість документування порушень прав людини в ході військового конфлікту.

Для когось реальні історії з полону могли здатися "вигаданим страхіттям", а тема "російської агресії", та наслідки, що з неї випливають, дуже далекими від безтурботного студентського життя.

«Деякі учасники зустрічей висловили бажання долучитися до процесу документування порушень прав людини, тож кількість документаторів збільшується, а це означає, що ми зможемо зафіксувати більше доказів скоєних злочинів», – підсумував заступник голови ЛОПЦ «Альтернатива» Денис Денисенко.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now