Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРЕДСТАВНИКИ КОАЛІЦІЇ ЗУСТРІЛИСЯ З ГРОМАДСЬКИМИ АКТИВІСТАМИ КОСТЯНТИНІВКИ

February 15, 2017

З метою формування мережі документаторів порушень прав людини в Донецькій області представники ЛОПЦ "Альтернатива" спільно з Еколого-культурним центром «Бахмат» провели презентацію Коаліції "Справедливість заради миру на Донбасі" у Костянтинівці.

 

Громадські активісти Костянтинівки розповіли про порушення прав людини, пов'язані з повагою до людської гідності ув'язнених, доступом до медичних послуг та юридичної допомоги, правом на скарги і незалежну інспекцію, виконанням рішень судів, контактами із зовнішнім світом, а також інших прав, передбачених українським кримінально-виправних законодавством.

 

Представники громадянського суспільства також зазначили, що в Костянтинівці та прилеглих населених пунктах проживає величезна кількість ВПО, в тому числі і тих, які регулярно виїжджають на непідконтрольну українській владі територію.

«Для фіксації порушень прав людини дуже важливо налагодити комунікацію з такими людьми. Це допоможе отримувати оперативну інформацію про ситуацію з правами людини в Донецьку і Луганську» – вважають правозахисники.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now