Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

НА ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ В ЧАСОВОМУ ЯРУ ВИЯВИЛИСЯ ВИПАДКИ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

February 27, 2017

Нещодавно члени ЛОПЦ "Альтернатива" провели зустріч з громадськістю в Часовому Яру. Під час заходу стало відомо, що двоє учасників самі є жертвами порушень прав людини, але оскільки ці порушення були незначними, їм не надавали значення.

 

Правозахисники стверджують, що збір доказів про злочини, скоєні під час військового конфлікту, має бути своєчасним і з використанням методології, яка дозволяє визнавати такі докази належними не тільки в національних, але і в міжнародних судових інстанціях.

 

«Без залучення широкого кола осіб до цієї роботи ускладнюється збір величезного масиву даних, який в своїй сукупності і повинен лягати в обвинувачення у військовій агресії Росії проти України. Формуючи структури документаторів у Луганській і Донецькій областях, ми прагнемо обирати людей, у яких є висока мотивація зупинити безкарність» – пояснив Валерій Новиков, голова ЛОПЦ «Альтернатива».

 

Швидкі результати такої діяльності і без належної мотивації неможливі, вважають правозахисники. Внаслідок цього може настати емоційне вигорання, апатія і зневіра у справедливість. Щоб цього не сталося, необхідно продовжувати вести послідовну правозахисну боротьбу, в тому числі із зовнішнім і внутрішньодержавним тиском на процеси. Це, на думку правозахисників, єдиний шлях до відновлення справедливості.

 

«Усі ці слова можна сприймати як пафос або навіть як неприкритий популізм, а до прав людини ставитися як до чогось дуже абстрактного і далекого від нашої повсякденної реальності, але для тих, хто особисто зіткнувся з російсько-українською війною, це не так. Не варто поспішати з висновками і чекати дива без копіткої і послідовної роботи. Якщо ви стали жертвою або свідком порушення прав людини, пов'язаних з військовим конфліктом, – поділіться з нами. Саме з таких крапель складається океан» – резюмував Валерій Новиков.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now