Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВОЗАХИСНИКИ ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ БАХМУТА

March 13, 2017

Нещодавно члени Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» провели зустріч зі студентами Донецького університету економіки та права в Бахмуті.

 

Під час заходу правозахисники розповіли про роботу правозахисних організацій і важливість участі молодих людей у процесі документування прав людини.

 

 

«Найважливіша реформа в Україні – це реформа свідомості. Гра на емоціях, пропаганді, штучно створеному сучасними інструментами авторитетові низки українських політиків, не сприяє формуванню критичного мислення, заснованого на фактах, правилах співіснування в суспільстві і, природно, на правах людини» – підкреслив голова ЛОПЦ «Альтернатива» Валерій Новиков.

 

На думку правозахисників, саме зафіксовані факти порушень прав людини під час військових дій можуть стати тим аргументом, «з яким змушені рахуватися не тільки політики на всіх рівнях дипломатичних відносин, а й звичайні люди, з яких і складається вся наша держава».

 

«Намагаючись хоч якось вплинути на все вище описане, ми проводимо просвітницькі заходи з молодими людьми Донбасу. Остання така зустріч відбулася зустріч зі студентами Донецького університету економіки та права, який після окупації перемістився в Бахмут» – підсумував Валерій Новиков.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now