Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

У СЛОВ'ЯНСЬКУ ОБГОВОРИЛИ ВАЖЛИВІСТЬ ДОКУМЕНТУВАННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

April 10, 2017

У Слов'янську відбулася дискусія на тему документування порушень прав людини, яку ініціювали члени ЛОПЦ "Альтернатива" Валерій Новиков та Денис Денисенко в рамках діяльності Коаліції "Справедливість заради миру на Донбасі".

 

На заході в центральній бібліотеці міста були присутні не тільки представники громадських організацій, але й депутати, працівники виконавчого комітету Слов'янської міської ради та місцеві правоохоронці. 

 

«Час, який пройшов з початку звільнення Слов'янська, не зміг стерти із пам'яті мешканців ті факти, які свідчать про скоєння військових злочинів та злочинів проти людяності. Люди говорили про непокараність осіб, які використовували військову техніку проти мирного населення, про викрадення людей, катування в незаконних місцях несвободи та інші злочини, які безпосередньо пов'язані із військовим конфліктом», – зауважив правозахисник Валерій Новиков.

 

Також мова йшла про осіб, які вимушені періодично перетинати лінію розмежування та ризикувати власним життям через можливість незаконного затримання в самопроголошених республіках за надуманими підставами. Ця тема сьогодні особисто актуальна у зв'язку із наближенням Великодніх свят.

 

"Коли ти чуєш, що його батьки живуть в Донецьку, і йому регулярно надходять погрози з боку бойовиків, але не дивлячись на це, він дає згоду включитися в процес документування порушень прав людини, пов'язаних з військовим конфліктом, то розумієш, що реалії цієї війни руйнують теорії, які працюють століттями, а піраміда Маслоу в цьому випадку перевертається з ніг на голову", – підсумував Валерій Новиков.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now