Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВОЗАХИСНИКИ ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

April 21, 2017

В межах роботи Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» правозахисники Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Денис Денисенко та Валерій Новиков провели зустріч зі студентами одного і найстаріших та найбільших університетів Донбасу – Донецького національного технічного університету. Після початку збройного конфлікту університет працює у Покровську Донецької області. 

 

У заході взяли участь студенти, значна кількість яких до початку конфлікту мешкала в тимчасово непідконтрольних уряду України окремих районах Донецької та Луганської областей. Тому проблеми порушень прав людини під час збройного конфлікту виявились актуальними та нагальними для цієї аудиторії.

 

Мета та завдання правозахисної діяльності, її результати та цілі, на які вона спрямована, а також заплановані напрямки діяльності Коаліці стали предметом жвавої дискусії учасників зустрічі.

 

Правозахисники вимушені констатувати, що наразі вони не мають відповідей на всі поставленні під час дискусії проблемні питання. Однак розуміння важливості їх обговорення та подальшого вирішення має бути одним із наріжних каменів на шляху до справедливого миру на сході країни, переконані активісти.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now