Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВОЗАХИСНИКИ ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ ДОНБАСЬКОГО ІНСТИТУТУ ТЕХНІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

May 3, 2017

Нещодавно правозахисники Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Денис Денисенко та Валерій Новиковим провели зустріч зі студентами одного з вищих навчальних закладів Краматорська – Донбаського інституту техніки та менеджменту.

 

Цей захід мав на меті інформування молоді про засади правозахисної діяльності, мету діяльності Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» та важливість документування порушень прав людини під час збройного конфлікту.

 

Розташування Краматорська поруч із лінією розмежування сторін, і, як наслідок, значна кількість військових у місті, накладає свій відбиток на життя молоді. Питання співіснування військових та цивільних під час збройного конфлікту, будівництва між ними належних взаємовідносин, турбують студентську молодь та потребують більш плідної роботи і з боку державних органів, і з боку органів студентського самоврядування.

 

Підсумком зустрічі стало розуміння того, що з метою донесення об’єктивної інформації щодо прав та обов’язків осіб, які мешкають в зоні АТО, серед студентського середовища потрібно проводити активні інформаційно-просвітницькі компанії із залученням неурядових організацій та державних органів.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now