Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВОЗАХИСНИКИ ЛОПЦ "АЛЬТЕРНАТИВА" ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ТРЕНІНГУ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ

July 8, 2017

 

З 3 по 7 липня 2017 року правозахисники ЛОПЦ "Альтернатива" Валерій Новиков та Денис Денисенко взяли участь у тренінгу для тренерів «Моніторинг прав людини та захист і безпека", організований Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) в Харкові.

 

"БДІПЛ приділяє велику увагу ролі правозахисників в Україні", - висловився Marc van Gool, радник з прав людини БДІПЛ. "Шляхом проведення спеціального навчання, розробленого БДІПЛ, ми прагнемо посилити вплив, який вони можуть мати для покращення людського виміру безпеки в країні".

 

Учасники заходу - тринадцять правозахисників з усієї України, вісім жінок та п'ять чоловіків, отримали знання щодо міжнародної системи прав людини та національного законодавства, принципів моніторингу прав людини, верифікації інформації та аналізу, ефективної роботи з державними органами та ЗМІ, правил безпечного зберігання інформації. Достатньо уваги було приділено способам включення ґендерного підходу до організації та проведення тренінгів.

 

"Ця підготовка розроблена з урахуванням потреб українських правозахисників для збільшення їхнього потенціалу у сфері моніторингу прав людини по всій країні", - зазначив Валерій Новиков.

 

 

 

З 2015 по 2017 рр. БДІПЛ проводив навчання близько 100 представників українських правозахисних організацій з питань моніторингу прав людини в рамках свого проекту з посилення діалогу в рамках громадянського суспільства та ключових урядових зацікавлених сторін в Україні.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now