Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВОЗАХИСНИКИ КОАЛІЦІЇ НАЛАГОДЖУЮТЬ СПІВПРАЦЮ З ДЕРЖАВНИМ СЕКТОРОМ

August 5, 2016

Представники громадської організації «Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива» Валерій Новиков та Денис Денисенко провели зустріч із директором департаменту масових комунікацій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Олексієм Бєлишевим. На зустрічі обговорювали питання співпраці в напрямку документування порушень прав людини, які пов’язані з військовими діями на території Луганської області.

 

«Багато працівників державного сектора є переселенцями та володіють інформацією про порушення прав людини на тій території, яка наразі непідконтрольна Україні. Часто вони не знають, що з цією інформацією робити, не завжди усвідомлюють, наскільки можуть допомогти, поділившись нею. Саме тому однією з наших цілей є інформування про роботу Коаліції, про той фундамент, без якого злочинці можуть не понести покарання, на яке заслуговують», - зауважили правозахисники Луганського обласного правозахисного центру “Альтернатива”.

 

Збір доказів порушень міжнародного гуманітарного права наразі є одним з важливих аспектів не тільки в інформаційній війні на міжнародних майданчиках, а й в притягненні в майбутньому винних у скоєнні злочинів проти людяності, які не мають строків давності. Правозахисники переконані, що взаємодія між громадськістю та владою може в рази підвищити ефективність роботи з документування порушень прав людини, тому на зустрічі йшлося саме про це.

 

Нагадаємо, наразі Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» досліджує такі питання: «Ґендерно-обумовлене насильство і насильство над жінками в зоні конфлікту», «Залучення дітей у незаконні збройні формування», «Незаконні місця несвободи в зоні збройного конфлікту на Сході України», «Використання закладів охорони здоров’я у військових цілях» та просить усіх, кому відома інформація про такі порушення, повідомляти через спеціальну захищену форму.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now