Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗВІТ ПРО ОБСТРІЛИ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У СТАРОБІЛЬСЬКУ

July 25, 2017

Нещодавно у Старобільську члени ЛОПЦ "Альтернатива" Валерій Новиков та Денис Денисенко презентували звіт "Заборонена мішень: медичні заклади під обстрілами".

 

На зустрічі ​​​​​​​​​розгорілася жвава дискусія довкола питання доречності несення відповідальності за порушення українськими військовими міжнародного гуманітарного права. До участі в заході долучилися люди, які постійно пропускають через себе наслідки військових дій.

 

    «Зрозуміло, що іноді у багатьох з нас з'являється бажання попри всі правила та передбачувані наслідки йти до перемоги, звільняючи наші українські землі на Луганщині та Донеччині, але іноді емоції лише заважають. Після закінчення війни ми ще довго будемо спостерігати за судовими процесами не тільки над представниками незаконних збройних формувань, а і над деякими військовими українських збройних сил. Тому ми маємо вже зараз більше говорити про ті заборони, які передбачені правилами ведення війни та наслідки для військових у разі їх порушення» – зауважив Валерій Новиков, голова ЛОПЦ «Альтернатива».

 

За словами правозахисників, зустріч закінчилася порозумінням, а відвертість, сміливість та небайдужість учасників лише допомогли більш широко обговорити підняту тему.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now