Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ПРАВОЗАХИСНИКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ МАРІУПОЛЯ

August 7, 2017

 

 

Представниками Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Валерієм Новиковим та Денисом Денисенком в центральній міській бібліотеці імені Короленка міста Маріуполь була проведена зустріч з представниками місцевої громадськості, Національної поліції та органів юстиції Донеччини.

 

Під час зустрічі присутні були проінформовані про поточні результати роботи Коаліції "Справедливість заради миру на Донбасі", найближчі плани та перспективи діяльності з моніторингу порушень прав людини під час збройного конфлікту на Сході України. В заході також приймали участь особи, які постраждали внаслідок обстрілу Маріуполя взимку 2015 року.

 

Наприкінці зустрічі тривало жваве обговорювання проблем цивільних осіб, які постраждали внаслідок військових дій, їх соціальної незахищеності та відсутності ефективної державної політики в цьому напрямку. Результатами круглого столу стало налагодження нових та посилення існуючих зв’язків із громадськістю Маріуполя, отримання нових свідчень щодо порушень прав людини та їх наслідків.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now