Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОБОТИ ДОКУМЕНТАТОРІВ КОАЛІЦІЇ ПІДГОТОВЛЕНИЙ ЗВІТ «ПРАВОВЕ СВАВІЛЛЯ В ОРДЛО»

August 30, 2017

В рамках роботи Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» в листопаді 2016 та травні 2017 року волонтери з Луганської та Донецької областей, в тому числі, з тимчасово непідконтрольних українському уряду окремих районів, пройшли навчання з документування порушень прав людини в Освітньому домі прав людини в Чернігові. Координацію напрямку залучення представників громадянського суспільств до правозахисної діяльності виконував Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива».

 

Після проходження курсу навчання документатори мали можливість на практиці застосувати отримані знання та навички з документування порушень прав людини під час збройного конфлікту. В період з грудня 2016 по липень 2017 року ними були проведені інтерв’ю з потерпілими, свідками та особами, що мешкають як на контрольованих, так і на тимчасово неконтрольованих територіях Луганської та Донецької областей, та мають релевантну для дослідження інформацію.

 

Підсумком дослідження, проведеного документаторами Коаліції, став звіт «Правове свавілля в ОРДЛО», підготовлений ЛОПЦ «Альтернатива», в якому наведені факти щодо незаконного затримання та позбавлення волі цивільних осіб, залучення дітей у військовий конфлікт, представлена ситуація щодо дотримання прав осіб, які знаходяться в пенітенціарних закладах ОРДЛО, прав мешканців непідконтрольних територій на справедливий судовий розгляд тощо.

 

ЛОПЦ «Альтернатива» продовжує роботу в напрямку залучення представників громадянського суспільства до процесу документування фактів порушень прав людини на Донбасі.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now