Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

У ВАРШАВІ ВІДБУЛАСЯ ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ОБСЄ З ПРАВ ЛЮДИНИ – HDIM-2017

September 22, 2017

З 11 по 22 вересня 2017 року у Варшаві проходила конференція ОБСЄ з прав людини (Human Dimension Implementation Meeting). Щороку її організовує Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) як платформу для 57 держав-учасниць ОБСЄ, партнерів ОБСЄ, громадянського суспільства, міжнародних організацій та інших зацікавлених осіб. оцінка виконання зобов'язань ОБСЄ в галузі людського виміру, обговорення пов'язаних з ними проблем, обмін найкращими практиками та рекомендації щодо подальшого вдосконалення.

 

 В цьому заході також взяли участь представники Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», члени Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Валерій Новиков та Денис Денисенко.

 

В ході конференції була представлена ситуація з правами людини в Україні в розрізі гендерно-обумовленого насильства, наведена інформація про позасудові страти, насильницькі смерті та факти щодо без вісті зниклих осіб, що мають місце протягом військового конфлікту на Сході України, представлений переведений англійською мовою звіт «Заборонена мішень: медичні заклади під обстрілами». На заході був присутній колишній полонений Віталій Ковальчук, який розповів про своє перебування в місці несвободи на непідконтрольній території Донецької області, про складності перебігу процесу  обміну полонених.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одна із сесій HDIM-2017 була присвячена питанню залучення громадянського суспільства до процесу вирішення конфлікту на Донбасі. Був представлений  звіт «Вплив ролі громадянського суспільства на Донбасі». Наведені в ньому рекомендації були розроблені представниками України, Росії та інших європейських країн на стратегічному семінарі у Варшаві, що був організований платформою «Громадянська солідарність (CSP) та Німецько-руським обміном (DRA) у співпраці з БДІПЛ ОБСЄ за підтримки урядів Франції та Німеччини.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now