Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗУСТРІЧ В РУБІЖНОМУ

November 12, 2017

 

Нещодавно представниками ЛОПЦ «Альтернатива» в приміщенні центральної міської бібліотеки міста Рубіжного Луганської області була проведена зустріч з місцевими громадськими активістами.

 

На початку зустрічі правозахисники Валерій Новиков та Денис Денисенко надали інформацію щодо поточної роботи та планів на майбутнє Коаліції правозахисних організацій «Справедливість заради миру на Донбасі», презентували звіт "Правове свавілля в ОРДЛО", що висвітлює стан із дотриманням прав людини на тимчасово непідконтрольних територіях.

 

 

В подальшому відбулась жвава дискусія щодо необхідності врегулювання правового статусу військового конфлікту на Сході Україні на національному та міжнародному рівнях, надання соціального захисту постраждалим особам та забезпечення виконання державою своїх зобов’язань.

 

Незважаючи на палку полеміку, наприкінці зустрічі її учасники дійшли згоди щодо необхідності налагодження тісних контактів між громадськими активістами, правозахисниками та державою з метою забезпечення дотримання прав людини в умовах збройного конфлікту.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now