Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

НАЦІОНАЛЬНА ПРАВОЗАХИСНА НЕКОНФЕРЕНЦІЯ – 2017

December 11, 2017

9-10 грудня у Києві пройшла Національна ​​правозахисна​​ НЕконференція, організована Центром Громадянських Свобод, в якій взяли участь представники громадських організацій з Києва та регіонів, органів державної влади, а також міжнародних структур. Заступниця правління ГО  «Центр Громадянських Свобод» Олександра Романцова в рамках загальної панелі “Підсумки року та нові виклики правам людини в Україні та світі” висловила надію, що протягом двох днів заходу спільними зусиллями вдасться сформувати план дій на наступний рік, який допоможе справитися з викликами правам людини в Україні та світі.

 

  Голова ЛОПЦ «Альтернатива» Валерій Новиков в якості спікера взяв участь в роботі двох майстерень – «Як ​​покращити​​ роботу​​ з документування​​ злочинів​ ​на Донбасі​ ​та ​​як ​​притягнути ​​до відповідальності ​​винних?» та «Чи ​​можливе​ ​правосуддя ​​в умовах​​ збройного​​ конфлікту на ​​сході ​​України​?».

 

 

Два дні правозахисна спільнота обговорювала сучасні виклики в різних напрямках громадської діяльності, починаючи від документування порушень прав людини та інструментів перехідного правосуддя і закінчуючи незаконно ув'язненими Росією громадянами України та питаннями ґендерної рівності.

 

 

В рамках Національної правозахисної НЕконференції 10 грудня на День прав людини відбулася церемонія нагородження переможців щорічної Національної правозахисної премії за особистий внесок у захист прав людини в Україні. Від імені платформи «Правозахисний порядок денний» було оголошено переможців 2017 року. Ними стали Олена Розвадовська та Марія Томак.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now