Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВОЗАХИСНИКИ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КРЕМЕННОЇ

January 31, 2018

 

Чергова зустріч членів Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» з представниками громадянського суспільства відбулася в Кремінній Луганської області. Валерій Новиков та Денис Денисенко, що представляють Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива», поінформували жителів міста про діяльність правозахисних організацій, які займаються документуванням порушень прав людини, а також обговорили плани роботи Коаліції на 2018 рік і очікувані від цієї діяльності результати.

 

«Особливо важливо залучати місцевих громадських активістів до діяльності з питань моніторингу та документування порушень прав людини, - зазначає Валерій Новиков, - мова йде не тільки про факти порушень прав людини, а й про докази присутності російської агресії, які буде використано у майбутніх кримінальних справах».

 

Представники громадянського суспільства також зазначили, що в Кремінній та прилеглих населених пунктах проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб, в тому числі, й тих, які регулярно виїжджають на непідконтрольну українській владі територію. Правозахисники наголосили, що для фіксації порушень прав людини дуже важливо налагодити комунікацію з такими людьми. Це допоможе отримувати оперативну інформацію про ситуацію з правами людини в Донецьку та Луганську.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now