Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАЦІКАВЛЕНОЮ МОЛОДДЮ

February 28, 2018

 

З метою інформування громадськості про засади правозахисної діяльності та важливість документування порушень прав людини під час збройного конфлікту, відбулася зустріч із студентами коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, що розташований в місті Кремінна Луганської області.

 

Під час зустрічі майбутні митці та представники культури були поінформовані про напрямки діяльності Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі”, та роль, яку відіграє правозахисний рух під час та після завершення збройного конфлікту.

 

Як завжди в таких випадках, у слухачів була можливість задати питання та висловити свої думки щодо отриманої інформації.

 

Цього разу правозахисники були приємно вражені активною зацікавленою позицією та змістовними запитаннями студентів, які стосувались не тільки безпосередньо правозахисної діяльності, а громадської діяльності в цілому. Зокрема, були обговорені питання процедури та можливостей створення студентами коледжу власної громадської організації.

Представники правозахисного центру «Альтернатива» залишили Кремінну зі сподіваннями, що їм вдалось долучитися до створення нової громадської ініціативи Луганщини.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now