Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ З МАЙБУТНІМИ МЕДИЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ЛУГАНЩИНИ

March 16, 2018

 

Невеличке місто Кремінна, що на Луганщині, знову стало місцем проведення зустрічі представників Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» із зацікавленою громадськістю.

 

На цей раз була проведена зустріч зі студентами вищого навчального закладу першого рівня акредитації - Комунального закладу «Кремінський медичний коледж».

 

Під час зустрічі майбутнім медичним працівникам була надана інформація щодо діяльності Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі», норм міжнародного гуманітарного права та особливостей роботи медичних працівників під час збройного конфлікту.  

 

Правозахисники також розповіли про свою роботу над звітом «Заборонена мішень: медичні заклади під обстрілами», який стосується збройних нападів та фактів порушень міжнародного права відносно медичних установ, що відбуваються протягом останніх років на сході нашої держави.

  

Після закінчення доповідей відбулось жваве обговорення порушених питань за участі студентів та їх викладачів. Студенти та викладачі вищого навчального закладу подякували за надану ним інформацію та висловили впевненість в її користі для розуміння важливості обраного ними фаху під час військових конфліктів.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now