Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

НОВА ЗУСТРІЧ НА ЛУГАНЩИНІ

March 17, 2018

 

Луганщина невипадково займає особливе місце в діяльності правозахисного центру «Альтернатива».  Цей регіон тісно пов’язаний із історію становлення громадської організації та життям її членів.

 

Цього разу в межах роботи Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» представниками правозахисного центру «Альтернатива» Валерієм Новиковим та Денисом Денисенком була проведена зустріч у черговому навчальному закладі Донбасу. На цей раз  - в Кремінському професійному ліцеї. В зустрічі приймали участь викладачі ліцею та студенти закладу.  

 

На початку зустрічі Валерій Новиков надав слухачам загальну інформацію щодо  правозахисного руху та діяльності Коаліції під час збройного конфлікту в Україні.  Денис Денисенко в подальшому  розповів про безпосередні напрямки діяльності та плани на майбутнє організацій, які є активними членами Коаліції.  

 

Під час зустрічі лунали питання порушення прав людини під час збройного конфлікту, обговорювалась необхідність та важливість документування порушень прав людини з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

 

По закінченні основної частини зустрічі відбулась низка неформальних розмов зі студентами, які отримали від правозахисників консультації щодо реалізації правових норм із забезпечення прав людини на практиці.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now