Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВООСВІТНІЙ ЗАХІД В КРАМАТОРСЬКУ

May 23, 2018

 

Представниками Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Валерієм Новиковим та Денисом Денисенком в рамках діяльності Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» проведена зустріч зі студентами  Краматорського вищого професійного училища №14.

 

Присутні на заході були поінформовані про діяльність правозахисних організацій під час збройного конфлікту, про результати роботи та найближчі плани діяльності Коаліції та організацій, які входять до її складу.  

 

  

Під час зустрічі від аудиторії лунали гострі запитання щодо меж та можливостей надання практичної допомоги мешканцям сходу України з боку громадських організацій та формування державної соціальної політики відносно цивільного населення, постраждалого внаслідок конфлікту.

 

Результатом зустрічі стало поширення серед молоді Донеччини інформації про внесок правозахисних організацій у підтримку верховенства права під час воєнного конфлікту, а також налагодження нових зв’язків правозахисників зі студентством Краматорська.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now