Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ВІДВЕРТА РОЗМОВА ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ ЗІ СТУДЕНТСТВОМ ДОНЕЧЧИНИ

June 4, 2018

 

В місті Бахмут Донецької області представниками Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Денисом Денисенком та Валерієм Новиковим проведена зустріч зі студентами одного із переміщених вищих навчальних закладів Донбасу – Горлівського інституту іноземних мов державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

 

В зустрічі приймали участь майбутні викладачі іноземних мов, які проявили зацікавленість в питаннях порушень прав людини під час триваючого збройного конфлікту. Враховуючи близькість лінії розмежування сторін, для значної кількості студентів та викладачів, на яких безпосередньо вплинуло збройне протистояння, порушені питання є нагальними та чутливими.

 

 

Правозахисна діяльність Коаліцій громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі», отримані результати та заплановані напрямки діяльності, стали предметом дискусії учасників зустрічі. Особливий інтерес в аудиторії виник щодо проблеми невизначеного правового статусу та захисту прав осіб, які відбували або продовжують відбувати покарання в пенітенціарних закладах, що опинились поза контролем української влади.

 

 Учасники зустрічі були вимушені констатувати, що наразі вони не мають відповідей на всі поставлені під час правоосвітнього заходу проблемні питання, але їх усвідомлення та публічне обговорення в суспільстві є першими та необхідними кроками для їх подальшого вирішення, що в свою чергу, є важливим елементом на шляху до встановлення сталого та справедливого миру на сході нашої країни.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now