Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ТЕМА ДОКУМЕНТУВАННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ ОБ`ЄДНАЛА СТУДЕНТІВ ЧОТИРЬОХ ВИШІВ

June 15, 2018

 

Студенти та викладачі одразу чотирьох навчальних закладів взяли участь в зустрічі із членами Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива" в Краматорську. Велика аудиторія була заповнена студентами, які навчаються на різних спеціальностях різних вишів.  Війна змушує всіх так чи інакше замислюватися про її причини та наслідки, особливо на території областей, які частково знаходяться в окупації, тому тема документування порушень прав людини в умовах військового конфлікту стала цікавою для всіх.

 

У студентів Донецького національного медичного університету виникали питання стосовно медичних закладів, які знаходились під обстрілами, та медичних працівників, що виконували свої обов’язки під час бойових дій.

 

Молоді люди, які навчаються в коледжі Донецького національного університету економіки ім. Туган-Барановського та Донецькій державній машинобудівній академії, навіть після закінчення заходу продовжували неформальну бесіду з правозахисниками. Учасники зустрічі розповідали свої власні історії, пов’язані з конфліктом, ділилися думками та підіймали юридичні питання.

 

Насамперед, завданням правозахисників було не тільки поділитися своїми знаннями та досвідом в рамках діяльності Коаліції "Справедливість заради миру на Донбасі", але й активізувати дискусію навколо тих проблем, з якими стикається велика кількість мешканців як підконтрольної, так і непідконтрольної частини території Луганської та Донецької областей.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now