Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ОЛІМПІЙЦЯМИ

June 18, 2018

 

В рамках діяльності Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» правозахисниками Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива»  проведений черговий правоосвітній захід зі студентами та викладачами вищого навчального закладу сходу України.

 

На цей раз Валерій Новиков та Денисенко Денис завітали до Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки, яке у зв’язку із збройним конфліктом змінило місце розташування з Донецька на Бахмут.

 

 

Учасниками зустрічі були обговорені питання важливості процесу документування порушень прав людини під час збройного конфлікту, міжнародного гуманітарного права, діяльності міжнародних судових органів, невідворотності покарання за вчинення пов’язаних з конфліктом  злочинів.

 

Представники нової генерації українського спорту та їх викладачі виявили інтерес до роботи правозахисної спільноти, а також розповіли про труднощі, з якими стикається навчальний заклад в умовах вимушеної зміни місцезнаходження.

 

 З надією на подальшу співпрацю, налагодження мирного життя та повноцінне відновлення діяльності відомого далеко за межами регіону центру підготовки олімпійців, правозахисники залишили гостинний Бахмут.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now