Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПРАВООСВІТНІЙ ЗАХІД В ЛУГАНСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ АКАДЕМІЇ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

June 28, 2018

 

Луганська державна академія культури і мистецтв стала черговим місцем проведення заходу, організованого Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» в рамках діяльності Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі».

 

Цей вищий навчальний заклад у зв’язку із збройним конфліктом був вимушений змінити своє місцезнаходження з тимчасово окупованого Луганська на столицю нашої держави. Студенти та викладачі академії мають особистий досвід, пов’язаний з подоланням наслідків конфлікту та облаштуванням на новому місці проживання. Труднощі та перешкоди, з якими зіткнулися учасники заходу, можливості мирного врегулювання та бачення спільного майбутнього після завершення конфлікту - стали одними з основних тем обговорення.

 

Під час зустрічі правозахисниками Денисом Денисенком та Валерієм Новиковим була надана інформація про поточну діяльність організацій – членів Коаліції, спрямовану на документування порушення прав людини та подолання безкарності за вчинені в зоні конфлікту злочини. 

 

 Учасниками заходу  було висловлене переконання, що публічне обговорення проблем та  страждань цивільного населення під час збройного конфлікту, порушень норм міжнародного права, є важливою умовою привернення уваги міжнародної спільноти до необхідності докладання зусиль до встановлення сталого миру в нашій країні.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now