Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ДІАЛОГ З ЮНАЦТВОМ ДОНЕЧЧИНИ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДОКУМЕНТУВАННЯ ФАКТІВ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

June 29, 2018

 

Молоді люди, які мешкають на територіях областей, охоплених військовим конфліктом, постійно отримують інформацію про наслідки військових дій, як із засобів масової інформації, так і від батьків, викладачів та своїх однолітків.

 

Оточуючий інформаційний фон формує уявлення про історію, хід та можливі майбутні сценарії розвитку конфлікту. І в цьому інформаційному потоці все більше робиться акцент на питаннях скоєння злочинів в умовах збройних дій, кількості постраждалих та масштабів наслідків, спричинених бойовими діями. І неминуче виникають питання: «Що робити людям, які постраждали? Які саме дані та яким чином варто їх збирати, щоб можна було в майбутньому відновити порушені права, вплинути на притягнення до відповідальності осіб, що скоювали військові злочини, відновити історичну справедливість та посприяти подальшому мирному переходу нині окупованих територій під контроль України?». Всі ці питання потребують постійного обговорення, напрацювання бачень подолання наслідків конфлікту та подальших кроків в їх реалізації.

 

 

Саме таку мету ставлять перед собою правозахисники, коли спілкуються із студентами та викладачами навчальних закладів на Донбасі. На цей раз дискусія відбулася в Міжрегіональному вищому професійному  будівельному училищі № 28, де члени Коаліції «Справедливість ради Миру на Донбасі», представники Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» Валерій Новиков та Денис Денисенко розповіли студентській аудиторії про діяльність в напрямку документування фактів порушень прав людини в ході військового конфлікту та проінформували про роботу громадських організацій в питаннях надання допомоги цивільному населенню.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now