Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ЗМІСТОВНА ЗУСТРІЧ В КРАМАТОРСЬКУ

July 15, 2018

 

Інтерес до правозахисної діяльності в зоні збройного конфлікту став головним чинником, який спонукав  громадських активістів, молодь та просто небайдужих громадян Краматорська до участі у заході, що був організований Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» в рамках діяльності Коаліції правозахисних організацій «Справедливість заради миру на Донбасі». В зустрічі також приймали участь представники громадськості Краматорська, які були задіяні в інших проектних заходах, що здійснюються під егідою Коаліції. Приміщення для проведення заходу було люб’язно надане центром місцевої активності «Старе місто».

 

Здобутки організацій – членів Коаліції, плани на майбутнє та проблеми, з якими стикається цивільне населення в зоні конфлікту, були основними темами  обговорення під час цієї зустрічі.

 

 

У учасників заходу виникали питання щодо участі громадських організацій у проведенні моніторингу стану дотримання прав людини, реального впливу результатів досліджень правозахисників на зміну негативних явищ, які продовжують відбуватися в суспільстві. Представники правозахисної організації – Валерій Новиков та Денис Денисенко, в свою чергу, наголошували на необхідності залучення якомога ширшого кола громадян до активної участі в процесах, що  відбуваються в охопленому конфліктом регіоні.

 

Продовження суспільного діалогу та необхідність поширення громадської активності стали спільними висновками учасників заходу, які підсумували цю змістовну зустріч.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now