Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ПУБЛІЧНА ДИСКУСІЯ "ЯК ЗБРОЙНИЙ КОНФЛІКТ В УКРАЇНІ ВПЛИНУВ НА СИСТЕМУ ПРАВОСУДДЯ" ВІДБУЛАСЯ У ЛЬВОВІ

May 16, 2019

 

14 травня у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (м. Львів) відбулася публічна дискусія «Як збройний конфлікт на сході України вплинув на спроможність системи правосуддя» з одночасною презентацією звіту «Правосуддя на сході України в умовах збройної агресії РФ», що став результатом дворічної роботи групи українських дослідників, ініційованої та підтриманої Міжнародним фондом «Відродження».

 

Збройний конфлікт на сході України, зумовлений агресією РФ, призвів до десятків тисяч людських жертв, появи сотень тисяч переселенців, втрати майна та бізнесу. Україна зіштовхнулася з великим пластом проблем, пов’язаних із потребою забезпечити справедливість та відновлювати порушені права людини. Воєнні злочини, зникнення і позасудові страти, незаконні затримання людей, їх обмін поза межами юридичних процедур, мародерство, підвищений тиск на суддів з різних сторін, складність відновлення втрачених матеріалів справ – і це лише вершина айсбергу. Масштаб цих проблем досі не оцінений.

 

Як збройний конфлікт вплинув на українську систему правосуддя та її спроможність забезпечувати справедливість у фактичних умовах війни? Наскільки країна була готова до таких викликів? І чи спроможна вона справлятися з цими викликами сьогодні? Які проблеми були вирішені, а які ще потребують додаткової уваги? Які проблеми можуть виникнути в майбутньому і як їм запобігти? Ці та інші актуальні питання обговорювалися під час презентації звіту «Правосуддя на сході України в умовах збройної агресії РФ». 

 

Відеотрансляція заходу тут

 

Повний текст звіту українською мовою можна завантажити тут.

Повний текст звіту англійською мовою можна завантажити тут.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now