Луганський обласний правозахисний центр "Альтернатива" 

              м. Київ 

              066-363-97-17 

              alterpravo@gmail.com

Пошук за тегами:

ТИПОЛОГІЯ ЗЛОЧИНІВ, СКОЄНИХ НА ДОНБАСІ З ТОЧКИ ЗОРУ МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА І НАЦІОНАЛЬНИХ ЗАКОНОДАВСТВ УКРАЇНИ ТА РОСІЇ

June 25, 2019

Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» в партнерстві з російськими та міжнародними експертами в рамках діяльності платформи CivilM+ підготовлено збірку публікацій, присвячених різним питанням, пов'язаних з відповідальністю осіб за порушення норм міжнародного гуманітарного права в ході збройного конфлікту на Сході України.

 

Відповідальність за вчинення злочину індивідуальна. В яких би структурах людина не перебувала —  державних або неформальних, які б накази вона не отримала, якщо вона скоїла злочин, який кваліфікується як військовий злочин, то вона несе індивідуальну кримінальну відповідальність за свої дії. Злочини проти міжнародного права вчиняються людьми, а не абстрактними категоріями.

 

Невідворотність покарання за вчинені військові злочини —  один з основних принципів правосуддя перехідного періоду, що відкриває дорогу справедливості і робить можливим реальне примирення сторін.

 

Чотири статті першої збірки присвячені типології злочинів, що мали місце в ході збройного конфлікту на Сході України в розрізі міжнародного гуманітарного права, а також особливостям національного законодавства України і Росії щодо притягнення до відповідальності осіб, які вчинили військові злочини.

 

Українська версія тут.

Англійська версія тут.

Російська версія тут.

__________________________________________

 

CivilM + — незалежна міжнародна платформа громадянського суспільства, місією якої є активне сприяння об’єднанню громадських ініціатив та інших активностей з відбудови Донецької і Луганської областей як мирних, інтегрованих і розвинених регіонів у складі демократичної України та єдиного Європейського простору, за активної участі населення регіону та осіб, які залишили регіон через конфлікт.


CivilM + надає своїм учасникам можливість співпраці в рамках спільних ініціатив і проектів, створення і вираження спільних позицій, надання взаємної підтримки і прояву солідарності, систематизації знань, підвищення кваліфікації та поліпшення скоординованої роботи.
Платформа CivilM + заснована в грудні 2017 року силами представників громадянського суспільства з України, Росії, Німеччини та Франції.


Більше про платформу можна дізнатися на civilmplus.org


Платформа була створена в рамках проекту «Діалог заради взаєморозуміння і справедливості: європейські НУО, що працюють разом для вирішення конфліктів в Донбасі», реалізованого DRA e.V завдяки підтримці Міністерства закордонних справ ФРН.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now